اخبار

آزمون سراسری خوشنویسی دوره خرداد 1399 در بروجرد برگزار گردید

آزمون سراسری خوشنویسی دوره خرداد 1399 در بروجرد برگزار گردید
همزمان با سراسر کشور در روزهای 21 . 22 و 23 خرداد 99 آزمون دوره های مختلف خوشنویسی در انجمن خوشنویسان بروجرد با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بروجرد، آزمون خوشنویسی همزمان با سراسر کشور روزهای چهارشنبه 21، پنجشنبه 22 و جمعه 23 خرداد 99 در انجمن خوشنویسان شعبه بروجرد واقع در مجتمع فرهنگی هنری دکتر عبدالحسین زرینکوب اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بروجرد  برگزار گردید.

  در این آزمون که در دوره های مختلف برگزار شد2 نفر در دروه خط تحریری،  15 نفر در دوره های  مقدماتی- متوسط- خوش، 14 نفر در دوره عالی و 13 نفر در دوره ممتاز و در مجموع  44 هنرجو شرکت کردند.

  به منظور رعایت پروتکل های بهداشتی در شرایط کرونا و عدم ازدحام هنرجویان، آزمون ها با فاصله 90 دقیقه ای برگزار شدند. همچنین استفاده هنرجویان از ماسک و فاصله اجتماعی رعایت گردید.

  انجمن خوشنویسان بروجرد از انجمن های فعال استان لرستان و غرب کشور است و تاکنون بیش از 100 نفر هنرمند ممتاز و فوق ممتاز تعلیم داده است که در جشنواره های مختلف استانی و کشوری رتبه های برتر را کسب نموده اند.

  شایان ذکر است آزمون سراسری خوشنویسی هر سال سه مرتبه در اواخر بهار، اواخر تابستان و اوایل زمستان زیر نظر انجمن خوشنویسان کشور و با نظارت ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی به صورت بسیار منظم و دقیقی برگزار می گردد.

۲۴ خرداد ۱۳۹۹ ۱۳:۰۰