اخبار

رونمایی از کتاب «وقتی مربی ات خدا باشد» نوشته خانم زهرا یاراحمدی

رونمایی از کتاب «وقتی مربی ات خدا باشد» نوشته خانم زهرا یاراحمدی
کتاب« وقتی مربی ات خدا باشد» با موضوع 8 اصل تربیتی در داستان حضرت آدم (ع) در مرکز اسناد و شناسایی مفاخربروجرد رونمایی گردید.

  به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بروجرد، روز دوشنبه 27 مرداد 99 از کتاب«وقتی مربی ات خدا باشد» با موضوع 8 اصل تربیتی در داستان حضرت آدم (ع) نوشته خانم زهرا یاراحمدی کارشناس علوم قرآنی در مرکز اسناد و شناسایی مفاخر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بروجرد رونمایی گردید.

 این کتاب شامل 8 فصل تربیتی و روانشناسی از زندگی حضرت آدم به عنوان اولین پدر بشریت و اولین الگوی همه انسان ها می باشد. نویسنده بر اساس آیات قرآنی در زندگی اولین پیامبر و با بهره گیری از روایات معصومین (ع) و دیدگاه های روانشناسان این 8 اصل تربیتی را بررسی نموده است.

  لازم به ذکر است کتاب فوق اولین جلد از مجموعه 10 جلدی (وقتی مربی ات خدا باشد) است و خانم یاراحمدی قصد دارد در جلد های بعدی اصول تربیتی دیگر را با استفاده از داستان زندگی پیامبران مورد بررسی قرار دهد.

  خانم زهرا یاراحمدی متولد بروجرد و دارای مدرک کارشناسی ارشد علوم قرآن و حدیث می باشد. همچنین پیش از این کتاب « بررسی چهل حدیث حکمی عرفانی» از ایشان به چاپ رسیده است.

۲۸ مرداد ۱۳۹۹ ۰۹:۰۶