اخبار

رونمایی از کتاب داستان بلند «لحظه های انتظار» نوشته خانم شیوا همتی

رونمایی از کتاب داستان  بلند «لحظه های انتظار» نوشته خانم شیوا همتی
رمان «لحظه های انتظار» به نویسندگی خانم شیوا همتی در مرکز اسناد و شناسایی مفاخر شهرستان بروجرد رونمایی گردید.

  به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بروجرد، صبح روز شنبه 1 شهریور 99 از کتاب  داستان «لحظه های انتظار» به نویسندگی خانم شیوا همتی رمان نویس بروجردی در مرکز اسناد و شناسایی مفاخر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بروجرد رونمایی گردید.

  موضوع این رمان که برگرفته از زندگی واقعی است در خصوص اعتیاد و مشکلاتی است که گریبان فرد معتاد و خانواده اش را گرفته و زندگی را برآنان دشوار ساخته است.

  در مقدمه کتاب آمده:« ... این نوشته ها، تنها داستان تخیلی برگرفته از ذهن نویسنده نیست. بلکه حقایقی در آن نهفته است که از سرگذشت واقعی دو جوان با دو خانواده و دو فرهنگ متضاد برگرفته شده است. ترک اعتیاد این طوری که در جامعه ما جا افتاده چندان محال نیست. بلکه با داشتن اراده و همت و پشتیبانی خانواده ها امکان پذیر است. ...»

  کتاب فوق که توسط انتشارات سفیر ادهال چاپ شده، هشتمین کتاب داستان بلند خانم شیوا همتی می باشد. کتاب های ایشان  دارای مطالب آموزنده در قالب داستان و سرگذشت های افراد مختلف است.

 "شیوا همتی"  از زنان نویسنده فعال بروجردی است که توانسته با قلم شیوا ، روان و ادبی خود تاکنون هشت رمان را که برخواسته از داستان های واقعی جامعه است ، به شیوه ای دلچسب ، روان و لطیف به نگارش درآورد و به خوانندگان علاقمند به داستان های فارسی و بلند و علاقمندان به ادبیات داستانی ، ارائه و تقدیم نماید .

از وی تاکنون رمان های  بلندی  با عنوان های زیر به چاپ رسیده است :  

« زندگی دوباره -  سال ١٣٨٥ انتشارات البرز »

« انتقام عشق سال  1393 انتشارات طهورا تهران »

«سرانجام دلباختگی سال 1394 انتشارات نظری تهران »

« هرگز فراموشت نخواهم کرد سال 1394 انتشارات نظری تهران »  

« روزنه امید سال 1395 - انتشارات سفیر اردهال تهران »

« نفرت از عشق- سال 1397 - انتشارات سفیر اردهال تهران » 

«  عشق من برگرد سال 1397  - انتشارات سفیر اردهال تهران »

۱ شهریور ۱۳۹۹ ۱۱:۲۴