اخبار

رونمایی از کتاب « قفل زند گی» نوشته محمد خسرو مرادی

رونمایی از کتاب « قفل زند گی» نوشته محمد خسرو مرادی
کتاب «قفل زندگی» با موضوع روانشناسی به نویسندگی محمد خسرو مرادی در مرکز اسناد و شناسایی مفاخر شهرستان بروجرد رونمایی گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بروجرد، صبح روز چهارشنبه 12 شهریور 99 از کتاب « قفل زندگی»  نوشته محمد خسرو مرادی پژوهشگر حوزه روانشناسی  در مرکز اسناد و شناسایی مفاخر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بروجرد رونمایی گردید.

  در این کتاب آمده است:( انسان به هنگام تولد، مانند ظرف خالی است اما در گذر زمان درون وی  پر می شود. او لحظه به لحظه در حال یاد گیری و آموزش دیدن است. آموزش هایی مانند : راه رفتن، آب خوردن، غذا خوردن، بازی کردن، رانندگی و  ... که باعث خلق یک شخصیت منحصر به فرد برای هر شخص می شود.

 این آموزش ها به صورت مستقیم  مانند مدرسه، دانشگاه، مطالعه و غیر مستقیم مانند الگو برداری های از دیگران، روی شخصیت و دانش ما اثر می گذارد و ترکیبی از خصوصیات ما را به وجود می آورد. شاید خیلی از افراد تا پایان عمر یا سال های سال متوجه علت اصلی تغییر رفتار های خود نباشند.)

    در این کتاب سعی شده از نظر روانشاسی انسان را مورد بررسی قرار داده و برای الگو های نادرست راه حل های منطقی ارائه دهد.

    نویسنده کتاب محمد خسرو مرادی متولد سال 1370 بروجرد می باشند که در رشته مدیریت دولتی کارشناسی ارشد گرفته و به خاطر علاقه به حوزه روانشناسی کارشناسی ارشد دوم خود را در رشته روانشناسی اخذ نموده است.

  کتاب فوق اولین کتاب ایشان می باشد و  توسط انتشارات سخنوران به زیور طبع آراسته شده است.
۱۲ شهریور ۱۳۹۹ ۱۲:۲۹